• Wpisów: 342
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 21:41
  • Licznik odwiedzin: 25 590 / 1445 dni
 
zajakiegrzechy
 
Leżę w wannie z maseczka na twarzy. Ogórkowa:d Prawdziwe wiejskie spa.  Pisze dopiero teraz bo cały dzień miałam nieźle zajęty. Zmeczylam się ale pozytywnie. Lubie coś robić. Mam dość wtedy gdy nie wiem co robić.  Jestem człowiekiem czynu. Moja zaleta jak i przekleństwo...


20160529_180543.jpg


Zdrukowałam  prace na Kacze Pióro. Tak, w tym roku takze biorę w nim udział.  Ale dla odmiany dorzucam jeszcze dwa wiersze. Takie wyzwanie. Zobaczymy czy mam POTENSIAL.Może kiedys wstawie jeden z nich.  Może już w następnym razem...
Obecnie mam dwa inne konkursy za sobą. Gminne co prawda, ale lepsze to niż nic. W jednym z nich wygrałam PIERWSZE MIEJSCE~ temat: Książka (forma: opowiadanie). Byłam nieco zaskoczona,  ale nie wiedziałam czy są powody do szczescia. Moja wada jest taka ze stawiam za wysoko poprzeczke i dopóki jej nie przeskocze nie będę usytyfakcjonowana. Chodzi mi o to, że nie poczułam większej wyralizacji.  Dziewczyna która zajęła drugie miejsce miała piękny wiersz, bardzo skomplikowany, barwny i oryginalny.  Podobał mi się.  Mam wrażenie ze tylko z nią rywalizowałam.  Musze przyznać iż - pomimo tego że ja nie znam- polubiłam ja. Taka wewnętrzna empatia.
Drugi konkurs roztrzygniety ale wyniki  ogłosza w połowie czerwca. Wiem tylko tyle że znowu zajęłam jedno z  czołowych miejsc.
Nie no, ciesze się XD ktoby się nie cieszył?

Dobra, uciekam. Maseczka z ogórka zrobiła się już dziwna ^^. To tyle na dziś.  Wtajemniczeni niech wiedzą.  W następnym wpisie przedstawię wam postać o której miałam już okazję wspomnieć.  
O chłopaku  ze szpitala.
O Mateuszu
Znalazłam  go.
Do zobaczenia jutro;*

Nie możesz dodać komentarza.